Вуличний бетонний камін-барбекю "Ріо"
Виберіть колір каміна:
No 024 — мармур кремовий (32550 грн.)
No 021 — граніт світло-сірий (27750 грн.)
Глибина 65 см.
Ширина 120 см.
Тип палива Дрова, вугілля
Розмір гриля 60 * 40 см.
Висота стільниці 85 см.
Вага 690 кг.
Загальна висота 230 см.
Комплектація
1) комплект плит каміна, 2) комплект вогнетривких плит, 3) рамка для шампурів, 4) заслінка для вугілля, 5) інструкція зі збирання й експлуатації.

Відпочинок на дачном ділянці, кожен любить насолодитися природою Готуючи смачні страви на відкритим огне. Завдяки каміну барбекю Ріо, можна приготувати м'ясо на багатющ и багато страви.
Готові бетонні комплексы поєднують в собі зону барбекю, вуличну мийку, тандир и бетонний стіл. Побутує думка, що можна замовити мангал з цегла але це неабияк оздоровлює и ускладнює в проти з готовими комплектами мангалів. Завдяки бетонним виробам можна організувати зручну мангальну зону.











| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Камін-барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Бетон |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 2300 мм |
| Вага | 690 кг |
- Ціна: 27 750 ₴











