Вуличний бетонний камін-барбекю Манчестер
Виберіть колір каміна:
No 021 — граніт сірий (29950 грн.)
No 024 — мармур кремовий (36190 грн.)
Висота стільниці 85 см
Глибина 62 см.
Тип палива Дрова, вугілля
Розмір гриля 60 * 40 см.
Ширина 98 см.
Вага 880 кг.
Загальна висота 235 см.
Комплектація
1) комплект плит каміна, 2) комплект вогнетривких плит, 3) рамка для шампурів, 4) заслінка для вугілля, 5) інструкція зі збирання й експлуатації.

Відпочинок на дачном ділянці, кожен любить насолодитися природою Готуючи смачні страви на відкритим огне. Завдяки каміну барбекю Манчестер, можна приготувати м'ясо на багатющ и багато страви.
Готові бетонні комплексы поєднують в собі зону барбекю, вуличну мийку, тандир и бетонний стіл. Побутує думка, що можна замовити мангал з цегла але це неабияк оздоровлює и ускладнює в проти з готовими комплектами мангалів. Завдяки бетонним виробам можна організувати зручну мангальну зону.







| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Камін-барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Бетон |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Сірий |
| Наявність додаткової полиці | 1 (шт) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 980 мм |
| Висота | 2350 мм |
| Вага | 880 кг |
- Ціна: 29 950 ₴










