Вуличний бетонний камін-барбекю "Ріо" кутовою у комплекті
Виберіть колір каміна:
No 021 — граніт світло-сірий (50450 грн.)
No 024 — мармур кремовий (61130 грн.)


Розмір гриля 60 * 40 см.
Ширина 211*211 см.
Тип палива Дрова, вугілля
Висота стільниці 85 см.
Виберіть колір каміна* No 024 — мармур кремовий, No 021 — граніт світло сірий
Вага 1400 кг.
Загальна висота 230 см.
Комплектація
1) комплект плит каміна, 2) комплект вогнетривких плит, 3) рамка для шампурів, 4) заслінка для вугілля, 5) інструкція зі збирання й експлуатації.






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Камін-барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Бетон |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 850 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2110 мм |
| Ширина | 2110 мм |
| Висота | 2300 мм |
| Вага | 1400 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 450 ₴






