Вуличний барбекю «Манчестер» зі столом
Виберіть колір каміна:
No 021 — граніт сірий (40800 грн.)
№ 024 - мрамор кремовый (49440 грн.)
Висота стільниці 85 см
Глибина 62 см.
Тип палива Дрова, вугілля
Розмір гриля 60 * 40 см.
Ширина 177 см.
Вага 1190 кг.
Загальна висота 235 см.
Комплектація
1) комплект плит каміна, 2) комплект вогнетривких плит, 3) рамка для шампурів, 4) заслінка для вугілля, 5) інструкція зі збирання й експлуатації.

Відпочинок на дачном ділянці, кожен любить насолодитися природою Готуючи смачні страви на відкритим огне. Завдяки каміну барбекю Манчестер, можна приготувати м'ясо на багатющ и багато страви.
Готові бетонні комплексы поєднують в собі зону барбекю, вуличну мийку, тандир и бетонний стіл. Побутує думка, що можна замовити мангал з цегла але це неабияк оздоровлює и ускладнює в проти з готовими комплектами мангалів. Завдяки бетонним виробам можна організувати зручну мангальну зону.







| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Камін-барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Бетон |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Сірий |
| Наявність додаткової полиці | 1 (шт) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 1770 мм |
| Висота | 2350 мм |
| Вага | 1190 кг |
- Ціна: 40 800 ₴











