Котел твердопаливний тривалого горіння Wichlacz GK-1 25 кВт

- В наявності
- Оптом і в роздріб
45 300 грн.
Показати оптові ціни- +380682448332Отдел продаж
- Графік роботи
- Адреса та контакти
Опис
Модель котлів GK-1 25 кВт – володіє рядом переваг і характеристик не мають аналогів в Україні:
- - у котлі застосований метод верхнього пошарового спалювання паливо (паливо горить як свічка зверху в низ) дозволяє більш економно спалювати палива, ніж звичайний метод горіння загалом полум'я.
- - метод верхнього пошарового спалювання палива дозволяє працювати котлу, практично, на будь-якому паливі (сміття) з великою вологістю і зольністю.
Потужність, кВт |
25 |
Обсяг топки, дм3 |
80 |
Об'єм води, л |
130 |
Висота д. т. хв. |
5 |
Зечение дымохода, мм |
200 х200 |
А) шірина дверцята. топки, мм |
360 |
Б) висота, дверцята. топки, мм |
210 |
В) довжина, топки мм |
610 |
Товщина металу топки, мм |
6 |
Підключення |
2`` |
Макс робочий тиск, МПа |
2,5 |
Суха маса, кг |
390 |
Висота, (у зібраному вигляді) |
1250 (1450) |
ширина, |
580 |
глибина, мм (+виступ димар) |
950 (1080) |
Тип теплообмінника
- у котлі застосований метод верхнього пошарового спалювання паливо (паливо горить як свічка зверху в низ) дозволяє більш економно спалювати палива, ніж звичайний метод горіння загалом полум'я.
- метод верхнього пошарового спалювання палива дозволяє працювати котлу, практично, на будь-якому паливі (сміття) з великою вологістю і зольністю.
― максимально збільшений розмір топки котла, дозволяє працювати до 3-х діб на одному завантаженні палива (ця характеристика може змінюватися в діапазоні 12-76 годин, в залежності від виду палива і теплофізичних властивостей будівлі).
котли сталеві, товщина використовуваного металу: 6мм в котлах 10-65 кВт, і 8мм в котлах 75-120 кВт
- розрахунковий ККД котла 85% (в залежності від виду палива може змінюватися в діапазоні 82-89%).
- точне регулювання температури і потужності котла (збільшення або зниження) в ручному режимі і автоматичному за допомогою кімнатного регулятора температури, або погодного регулятора, дозволяє економити до 50% палива у порівнянні з застосуванням простих котлів з звичайним горінням.
- автоматично підтримується задана температура теплоносія: від 35 до 90 °С (20-50% часу роботи паливо в котлі знаходиться в стані тління) як результат більш тривалий період роботи на одному завантаженні і відсутність перепалу палива).
застосовано принцип омиваних колосників ― колосники виконані у вигляді товстостінних труб, в яких циркулює вода (котел максимально захищений від прогоряння).
- гвинтові притиснення ручки на котлі дозволяють легко і максимально щільно закривати дверцята котла.
- в комплект поставки котла входить: котел, автоматика, вентилятор подачі повітря, поворотне дымоходное коліно (дозволяє встановити димар з будь-якої сторони котла).
- при необхідності котел комплектується додатково бойлером непрямого нагріву гарячої води для побутового і промислового використання контролюється автоматикою.
- котел не требует постоянного ухода, достаточно раз в 2-3 недели убрать с котла золу, которая легко удаляется.
- специальная трубная система теплообменника, позволяет легко почистить котел, тем самым повысить эффективность работы.
- котёл прост в обслуживании и эксплуатации (не требует квалифицированного персонала).
УСОВЕРШЕНСТВОВАННАЯ СИСТЕМА ПОДАЧИ ВОЗДУХА
Много потоковая подача воздуха в топку, с переключением слоев сжигания топлива позволят правильно сжигать некачественное топливо.
Точное направление движения воздуха в камере, обеспечивают специальные отверстия, форсунки.
Быстрая растопка котла – котел оборудован специальной ручкой подачи воздуха в верхний слой, что позволяет растопить котел за 5-10 минут, даже на угле.
Чистка котла – котел оборудован специальной ручкой подачи воздуха в нижний слой, что позволяет легко почистить котел (допалить недогоревшее топливо на дне котла). Также эта ручка позволяет использовать котел в режиме простого котла с простым (нижним) горение топлива.
ПАЛИВО ДЛЯ КОТЛА ― Для нашого котла застосовуються різні види твердого палива ― торф, вугілля, вугільні відходи, пелети, тирсобрикети, дрова, деревні матеріали, тверді побутові відходи, сміття і т. п. Метод верхнього пошарового спалювання палива дозволяє працювати котлу практично на будь-якому паливі (сміття) з великою вологістю і зольністю.
Характеристики
Основні | |
---|---|
Виробник | Аісс Груп |
Країна виробник | Україна |
Потужність номінальна | 25.0 (кВт) |
Тип котла | Тривалого горіння |
Вид пального | Тверде |
Види твердого палива | Брикети, Дрова, Антрацит, Тирса, Кам'яне вугілля, Буре вугілля |
Автоматична подача палива | Ні |
Коефіцієнт корисної дії | 85.0 (%) |
Призначення котла | Одноконтурний |
Тип топки | Закрита |
Матеріал теплообмінника | Сталь |
Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
Вага | 390.0 (кг) |
Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 300 грн.